В насиченому календарі спортивних заходів Полонської міської територіальної громади є особливі змагання. І 01.03 також відбулися такі.
У Полонському ліцеї №3 імені М.Свінціцького проведено ІІ етап змагань з шахів серед команд закладів освіти громади у 2 вікових категоріях. Але це були не просто змагання, а Кубок, памʼяті випускника школи Максима Свінціцького, який загинув у боротьбі за територіальну цілісність і суверенітет України, як уже, на жаль, тисячі українців та українок…
А наші діти - це наше майбутнє і вони переконують, що воно у нас буде!

З 03 лютого по 07 лютого 2025р. підвищувала кваліфікацію за комплексною освітньою програмою вчителі фізичної культури та вдосконалила компетентності (мовно-комунікативну, предметно-методичну, інформаційно-цифрову, психологічну, емоційно-етичну, педагогічного партнерства, інклюзивну, здоров'язбережувальну, прогностичну, організаційну, оцінювально-аналітичну, здатність до навчання впродовж життя), необхідні для виконання трудових функцій, визначених професійним стандартом «Вчитель закладу загальної середньої освіти».
23 січня 2025 року на базі Ліцею №2 Хмельницької міської ради відбувся обласний семінар-практикум «Нові види спорту як елемент зацікавлення учнів до уроку фізичної культури та активного дозвілля» Хмельницької області для вчителів фізичної культури.
Учасники семінару отримали теоретичні знання та практичні навички з наступних видів спорту: «Флорбол», «Регбі-5», «Доджбол» та «Корнхол». Саме у ці види спорту є найпростішими для сприйняття дітей, мають прості правила гри, є рухливими та надзвичайно емоційними та не потребують під час започаткування великих фінансових витрат, можуть гратись як у не стандартних спортивних кімнатах, на вулиці, на галявині тощо.
Спікерами по видах спорту були відомі люди: Богдан Зозуля, вчитель фізичної культури Ліцею №13 ХМР, тренер з регбі ДЮСШ №1, член «ФСР «Сила Нації», Володимир Вітрук, керівник українського підрозділу міжнародної організації «Floorball4all”, Сергій Грох, керівник напрямку по роботі з дітьми , які мають особливі потреби( з інвалідністю) в громадській організації «Молоде життя», ініціатор створення спортивних інклюзивних клубів, Леся Сокоть, вчителька Скарженецького ліцею Розсошанської ТГ, сертифікована суддя з «Доджболу», членкиня «ФСР «Сила Нації», Ірина Купрата, вчителька КЗЗСО «Початкова школа №1», екс гравчиня Збірної України з регбі, Сергій Щербанюк, в.о. директора Хмельницького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Семінар відвідали 71 людини, представники 51 навчального закладу з 16 територіальних громад Хмельницької області.
Співорганізаторами семінару-практикуму виступили: Управління молоді, фізичної культури і спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницький обласний центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх», ГО «Фізкультурно-спортивний рух «Сила Нації», Хмельницький центр розвитку педагогічних працівників ХМР за підтримки Хмельницької обласної військової адміністрації.
Підписатися на:
Дописи (Atom)